Haber

Bahçeli-BİM gerilimi sürüyor! MHP’li belediyenin son hamlesi olay oldu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin zincir marketlere yönelik fahiş fiyat tepkisinin yankıları sürüyor. Bahçeli geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili olarak “Zincir marketlerin her geçen gün artmasının toplumsal barışımıza tahammülsüzlük olduğu kanaatindeyim. Zincir marketler ile FETÖ arasındaki bağlantı araştırılmalı. Bu açgözlülere müsamaha gösterilmemeli.”

BİM’DEN DOĞRU CEVAP

Bahçeli’ye yanıt veren BİM Genel Müdürü Galip Aykaç, “Bu binanın temel taşına ağaç dikmeyenler bize bakıp ‘Bu binanın temel taşına tuğla koyayım’ demesinler” dedi. “diyorlar sana da bize de. Cevap vereceğimi biliyorsun.”

PAZAR ÖNÜNDE BAHÇELİ’NİN SÖZLERİNE İMZA

Bu tartışma kızışırken Burdur’un Tefenni ilçesi MHP’li Belediye Başkanı Ümit Alagöz dikkat çekici bir adım attı. Belediye, ilçedeki bir BİM şubesinin önüne Bahçeli’nin sözlerinin yazılı olduğu bir pano astı.

MHP LİDERİ BOYKOTA DAVET ETTİ

Başkan Alagöz, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, halkı “alışverişi yerel esnaftan yapmaya” davet ederek, şu ifadeleri kullandı: “Geçmişte zaman zaman yerel esnafımıza sahip çıkmak için çağrılar yapardık. Bugün ise arıyor. Milletimizin ve tüm İlçe Halkımızın mahalli esnafımıza sahip çıkması, para ile milletimizi eğitmesi için sizleri ayağa kalkmış bu çürümüş zihniyeti boykota davet ediyorum. #ZİNCİRMARKETLERBOYKOT #Bim”

İşte o yazı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu