Yaşam

KÖFN’den popstar albümü

İSTANBUL (İGFA) – Son dönemde Türk popunun zirvesine ulaşan KÖFN, elektronik-pop müzik türünün en değerli ikilisi olmayı başardı. Salman Tin ve Bilge Kağan Etil’den oluşan KÖFN, 2022’de müzik rekorları kıran “Bir Ben Anlarım” ile kitleleri peşinden sürükledi. Müzik piyasasında kalıcı olduklarını “Al Aramdan” ile kanıtladılar. takip etti. KÖFN şimdi de yeni albümü “POPSTAR” ile pop müzikte bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

KÖFN’in 9 şarkılık “POPSTAR” albümü Hypers Music etiketiyle yayında! 70’ler, 80’ler, 90’lar ve 2000’lerin başındaki pop, pop-synth seslerinin KÖFN dokunuşuyla harmanlandığı “POPSTAR” albümündeki müziğin tüm sözleri ve besteleri Salman Tin’e ait. Yapımcı koltuğunda Bilge Kağan Etil oturuyor.

Albümün tam adını taşıyan başlık parçası “Popstar”, pop müziği yeniden tanımlarken dikkate değer bir güç ve dinamizm sergiliyor. “Popstar” hem eski kuşakların anılarını canlandıracak hem de gençleri heyecanlandıracak bir müzik. Samet Eruzun ve Ümit Şahin yönetmenliğinde çekilen Hypers Yapım, klibi ile izleyenleri görsel bir şölene davet ediyor. “Popstar” kaliteli müziği özleyenlerin marşı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu